W minionym tygodniu łukowscy policjanci zanotowali kilkanaście zdarzeń, takich jak pożary, kradzieże, czy posiadanie narkotyków.
13 marca w Łukowie na ul. Mieszka I zaistniał pożar w  domu jednorodzinnym, w wyniku którego spaleniu uległo część pomieszczeń budynku. Wartość strat określono na kwotę 50000 zł. Dzień później  w Szaniawach Poniatach zaistniał pożar drewnianego domu, w wyniku którego spaleniu uległo jedno z pomieszczeń budynku.
14 marca w Łukowie na ul. Pszennej nieznany sprawca skradł 22 gołębie, o wartości przekraczającej 2600 zł. Tego samego dnia w Łukowie na ul. Staropijarskiej, nieznany sprawca przywłaszczył sobie damski portfel, w którym były pieniądze i dokumenty. W czwartek na ul. Międzyrzeckiej 18-latka z województwa podkarpackiego skradła smartfon Samsung. 17 marca w Łukowie nieznany sprawca skradł tablicę rejestracyjną z samochodu marki Opel Vectra.
W Hucie Dąbrowej, policjanci znaleźli marihuanę w mieszkaniu 32-latka z gminy Krzywda, zaś 18 marca w Łukowie na ul. Rogalińskiego policjanci znaleźli amfetaminę u 36-letniego łukowianina.