Dwaj znani polscy standuperzy przyjadą w kwietniu do Łukowa. W Klubie Decybel wystąpią Cezary Jurkiewicz i Wojtek Fiedorczuk.
13 kwietnia po godzinie 20:00 na scenie w Decybelu pojawią się reprezentanci Stand-up Polska -Cezary Jurkiewicz oraz Wojtek Fiedorczuk! Jeżeli lubicie się pośmiać w gronie znajomych, wypić piwo i posłuchać komików z górnej półki to nie może was tam zabraknąć!
Bilety w dystrybucji cyfrowej dostępne na: www.kupbilecik.pl/impreza-24916standup.polska.lukow.html
Parę słów o występujących:
Cezary Jurkiewicz: Komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości.
Wojtek Fiedorczuk: Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza.