Jak informuje nas rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich, w najbliższą niedzielę, 11 marca, dojdzie do zmiany rozkładu jazdy pociągów.
Na trasie Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia – w związku z koniecznością przeprowadzenia prac utrzymaniowych w tunelu podmiejskim od 11 marca do 18 marca ruch pociągów będzie prowadzony tylko w kierunku zachodnim. Część pociągów zostanie odwołana, niektóre pojadą przez stację Warszawa Centralna. Wybrane pociągi zakończą/rozpoczną bieg na stacji Warszawa Wschodnia lub Warszawa Zachodnia.
Na trasie Warszawa – Łuków, w związku z wymianą rozjazdów w okresie od 5 czerwca do 8 czerwca nie będą kursowały pociągi kończące/rozpoczynające bieg na stacji Warszawa Rembertów.
W związku z pracami remontowymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. od 11 marca będą utrudnienia w ruchu kursowania pociągów na linii Terespol – Łuków-Terespol.
Za odwołane pociągi na odcinku Terespol – Chotyłów – Terespol zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza BUS. Zamknięcie odcinka spowodowało skumulowanie pociągów na przejściu granicznym i brak możliwości odprawy przez Służby Celne, w związku z tym od 11 marca do 24 kwietnia zostaje odwołana para pociągów w relacji Terespol – Brześć – Terespol (dotychczasowy rozkład: Terespol przyj. goodz.12.11 oraz Terespol odj. godz.14.14)
 
Ze względu na znaczne zmiany w rozkładzie jazdy prosimy o sprawdzanie rozkładu przed planowaniem podróży.