„Imieniny Bożeny” będą okazją ku temu, aby przypomnieć postać pochodzącej z Łukowa aktorki Bożeny Kurowskiej. Na to wydarzenie 13 marca zapraszają Towarzystwo Fruwającej Muchy oraz Łukowski Ośrodek Kultury.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz w ŁOK, który rozpocznie się o godz. 16.00. Podczas niego będzie można skorzystać z darmowych usług, takich jak: stylizacja paznokci, make up, skanowanie skóry, porady z teorii samoobrony oraz porady masażysty. Będą również stoiska z przekąskami, biżuterią, fotobudka oraz niespodzianki.
Tego też dnia, o godzinie 17.00 Towarzystwo Fruwającej Muchy złoży kwiaty przy „Mówiącym Kamieniu” poświęconym Bożenie Kurowskiej, który znajduje się parku miejskim.
W związku z „Imieninami Bożeny” Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza również do udziału w „Imieninowym konkursie z ŁOK”. Konkurs polega na uzupełnieniu zdania „Wymarzony prezent, który chciałabym/ chciałbym otrzymać w dniu swoich imienin/ urodzin to….. ponieważ…..”. Odpowiedzi należy przesłać do 12 marca na adres konkurs@lok.lukow.pl bądź na facebook ŁOK. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dzień później.