W poniedziałek, 12 marca w I LO im. T. Kościuszki w Łukowie odbędzie się sztuka teatralna „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować”. Początek godz. 19:00.
Organizator zaprasza na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!
Sztukę „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować” napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego. Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji.
Obsada wymiennie:
Hrabia – M. Damięcki, T. Ross, P. Skarga
Sławek – D. Gnatowski, A .Zaborski, S. Maciejewski
Behemot – A. Dziurman, B. Kalus, P. Dąbrowski
Miernota – P. Pręgowski, J. Kawalec, M. Pietrzak
Rola żeńska – A. Załęcka, K. Mikiewicz, M. Damięcka, A.Dąbrowska
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, również w I LO im. T. Kościuszki w Łukowie odbędzie się nowy spektakl kabaretowy „Chory na Sukces”, w którym wystąpią polscy celebryci i artyści kabaretowi. Spektakl odbędzie się 24 kwietnia w godzinach 19:00 – 22:00.
Kabaret „Chory na sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz i Michał Wiśniewski, którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób im się podlizując, a jednocześnie robiąc z nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.
Bilety w cenie 85 zł do nabycia pod nr tel. 504 036 220 oraz na www.kupbilecik.pl