Wkrótce Dzień Kobiet. Doskonałym prezentem dla Pań będą bilety na koncert piosenek włoskich „Ciao Ciao Bambina” w Łukowskim Ośrodku Kultury. Ostatnie wejściówki można nabyć w kasie Kina Łuków oraz online na stronie www.ekobilet.pl w cenie 35 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy dla słuchaczy ŁUTW, rencistów i emerytów). Koncert odbędzie się 8 marca o godz. 19.00.
„Ciao Ciao Bambina” – najsłynniejsze włoskie piosenki w Dworze Artusa. Musicalowy aktor z Rzymu i jego zespół zabiorą w muzyczną podróż przez historię włoskiej piosenki. Zabrzmią doskonale znane utwory, m.in.: „Tu vuo fa l’americano”, „L’Italiano”, „Azzurro”, „Marina”, „O’sole mio”, „Love in Portofino”, „Volare”, „Mamma”, „Mambo Italiano”, „Ciao, Ciao Bambina” czy „Nie płacz kiedy odjadę” i wiele innych.
Będzie to wyprawa z Marino Marinim przez trzy dekady XX wieku. Począwszy od promu wycieczkowego do Stanów Zjednoczonych końca lat 40-tych i klimatu nowojorskiej Małej Italii. Przez kabarety Neapolu i Rzymu, a także paryskiej Olimpii i wielkiego sukcesu artysty nad Sekwaną, aż do ogromnego triumfu, jaki Marino Marini święcił w Polsce. Będzie to historia jego wielkiej popularności nad Wisłą oraz geneza słynnej diety Twist, którą tam spopularyzował.
Od dnia premiery w listopadzie 2013 spektakl był wystawiany 150 razy w całej Polsce i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności.