17 i 18 lutego odbyły się kolejne turnieje w ramach XX Jubileuszowych Halowych Mistrzostw Młodzieżowych BOZPN – Czas Start.
W sobotę, 17 lutego w Łukowie grali chłopcy z rocznika 1999. Zmierzyły się drużyny z Radzynia Podlaskiego, Gozdu, Stanina, Milanowa, Białej Podlaskiej, Huty Dąbrowej, Serokomli, Konstantynowa, Parczewa, Miedzyrzeca Podlaskiego, Łomaz, Krzywdy i dwie ekipy Orląt Łuków.
Orlęta Łuków I w grupie zajęły pierwsze miejsce pokonując Start Gózd 1:0, Kujawiak Stanin 2:1, LKS Milanów 5:0 oraz remisując z Orlętami Radzyń P. 2:2.
Drugi z zespół Orląt nie wyszedł z grupy. Przegrali mecze z TOP 54 Biała P. 0:2, Hutą Dąbrowa 0:1, zremisowali z Polesiem Serokomla i wygrali z Kanzas Konstantynów 6:0
W półfinale, podopieczni Dariusza Solnicy pokonali Hutę Dąbrowa 3:1. W drugim meczu półfinałowym Victoria Parczew wygrała z Kujawiakiem Stanin 1:0.
W finale Victoria Parczew okazała się lepsza od łukowskich Orląt, wygrywając 3:1.
Królem Strzelców został Sebastian Sowisz z Orląt Łuków. Najlepszym zawodnikiem wybrano Piotra Krzewskiego z Victorii Parczew, a najlepszym bramkarzem uznano Kornela Sadowski z Huty Dąbrowej.
W niedzielę, 18 lutego w Międzyrzecu Podlaskim grali chłopcy z rocznika 2001 i młodsi. Zmierzyły się drużyny z Międzyrzeca Podlaskiego, Dobrynia, Stanina, Milanowa, Radzynia Podlaskiego, Krzywdy, Piszczaca, Oszczepalina, Białej Podlaskiej i Łukowa.
Orlęta Łuków w fazie grupowej wygrały wszystkie mecze. W pokonanym polu zostawili TOP 54 Biała P. (3:2), Unię Krzywda (3:0), Lutnię Piszczac (4:0) i Wenus Oszczepalin (3:1).
W półfinale łukowska drużyna przegrała z LKS Milanów 0:2. W drugim półfinale Orlęta Radzyń wygrały z TOP 54 Biała P. 1:0.
W meczu o III miejsce Orlęta Łuków pokonały zespół z Białej P. 1:0. Turniej wygrała drużyna z Milanowa, która w finale pokonała radzyńskie Orlęta 2:0.
Najlepszym bramkarzem został Bartek Osiak z Orląt Łuków. Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Bartosza Pawlaka z Milanowa a królem strzelców został Arkadiusz Korolczuk z Orląt Radzyń.