Alicja Dziurdziak wystąpiła w II etapie programu The Voice Kids emitowanym w TVP 2. Podczas „Bitwy” 13-letnia łukowianka wraz z dwiema koleżankami z ekipy trenowanej przez Edytę Górniak zaśpiewała piosenkę Wrecking Ball.
„Największe diwy tej edycji – Roksana Węgiel, Gabriela Kurzac, Alicja Dziurdziak. W tych dziewczynach Edi widzi swoje następczynie. Po wykonaniu utworu „Wrecking Ball” Miley Cyrus, Trenerka nie potrafiła ukryć emocji. To była jedna z najcięższych decyzji Trenerki” – czytamy na stronie programu.
Sobotni odcinek był pełen emocji i trudnych decyzji. Edyta Górniak miała ciężki orzech do zgryzienia, bo – trzeba podkreślić – poziom w tym programie jest naprawdę wysoki! Po sześciu bitwach poznaliśmy trzech finalistów z drużyny Edyty, ale starcie z udziałem Alicji Dziurdziak zwróciło uwagę wszystkich. „Bitwa” z udziałem łukowianki oraz Roksany Węgiel i Gabrieli Kurzac zachwyciła wszystkich – nie tylko widzów czy trenerów, ale również internautów.
Do finału z drużyny Edyty Górniak zakwalifikowali się Roksana Wegiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek.
Pomimo, że Alicja Dziurdziak nie przeszła do kolejnego etapu The Voice Kids, to wciąż ma szansę na zdobycie atrakcyjnej muzycznej nagrody ufundowanej przez PZU: nagranie teledysku i singla. Aby zagłosować na Alicję trzeba wejść na stronę https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt i kliknąć na zdjęcie w lewym górnym rogu. Każdy może oddać 10 głosów. Dodatkowo osoby, które wezmą udział w głosowaniu mogą również zdobyć nagrody dla siebie.