4 lutego zakończyły się rozgrywki XV Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie i Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Nasz Region”.
W rozgrywkach, które trwały od 18 listopada 2017 r. do wzięło udział 20 drużyn w I i II lidze. Spotkania prowadzone były w Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Łukowie oraz w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie. W sumie rozegrano 91 trzydziesto minutowych spotkań ligowych oraz mecz barażowy. Łącznie strzelono 679 goli.
Mistrzem I ligi została drużyna Galaktyczni. Tuż za nimi uplasowały się zespoły Złodzieje Oklasków oraz Reja Team.
Królem Strzelców w I lidze zdobył Marcin Kozłowski – zawodnik drużyny Galaktyczni, który strzelił 26 bramek.
W zmaganiach II ligi najlepsi okazali się piłkarze z drużyny Nombre. Drugie miejsce zajęli Niezniszczalni, a trzecie Invest
Tytuł „Króla Strzelców” w II lidze zdobył Hubert Sierpień – zawodnik drużyny FCR, który strzelił 16 bramek.
Awans bezpośredni do I ligi wywalczyły drużyny: Nombre i Niezniszczalni.
Z I do II ligi spadły drużyny: Damy Radę i Orient Łuków.
Mecz barażowy pomiędzy dziesiątą drużyną I ligi – Orient Łuków, a trzecią drużyną II ligi – Invest – zakończył się wynikiem 2:3. Drużyna Invest uzyskała prawodo gry w I lidze.
Prawo gry w I lidze XVI edycji Łukowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2018/2019 uzyskały następujące drużyny: 4FU, DWM, Epaka.pl, FC Dębowica, Galaktyczni, Gmina Łuków, Invest, KS Rondo, Niezniszczalni, Nombre, Reja Team oraz Złodzieje Oklasków.
Rozgrywki ŁLHPN sędziowali: Małgorzata Drosio, Janusz Pycka, Ryszard Grochowski, Arkadiusz Wróbel oraz Grzegorz Rychta.