Weronika Orzełowska, zawodniczka ŁKS Orlęta Łuków, została powołana przez Polski Związek Piłki Nożnej na Zimową Akademię Młodych Orłów. Zgrupowanie odbędzie się na przełomie stycznia i lutego w Bydgoszczy.
Powołanie podpisane przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, otrzymało 80 zawodniczek z całej Polski. Na liście oprócz Weroniki Orzełowskiej, uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie, znalazła się także m.in. zawodniczka LKS Dwernicki Stoczek Łukowski, Marta Kazanecka. Obie piłkarki grają również w kadrze województwa lubelskiego.
Weronika Orzełowska swoją przygodę z piłką nożną rozpoczęła w drugiej klasie podstawówki, kiedy to zapisała się do Dziecięcej Akademii Futbolu. Od trzech lat rozwija swój talent w klasie sportowej SP5. Bardzo dobrze radzi sobie na boisku na wszystkich pozycjach; od obrony po atak, nawet na bramce spisuje się świetnie. Jest dynamiczna, strzela dużo bramek, ma mocne uderzenie i dobry drybling.
Obecne powołanie jest już kolejnym w krótkiej piłkarskiej karierze Weroniki. W lipcu uczestniczyła w Letnim Zgrupowaniu Młodych Orłów. Regularnie uczestniczy też w zgrupowaniach Kadry Województwa Lubelskiego.