13 stycznia w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie Dziecięca Akademia Futbolu zorganizowała IV Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków dzieci z rocznika 2009. Był to pierwszy z czterech turniejów które Dziecięca Akademia Futbolu „DAF” organizuję w ramach IV Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej.
W turnieju udział wzięło 10 drużyn. Cztery drużyny wystawiła Dziecięca Akademia Futbolu „DAF”, pozostałe zespoły, które wzięły udział w turnieju to: Żaki Adamów, Trójka Łochów, Wektra Zbuczyn, Pogoń SEMP Siedlce, Olimp Stok Lacki i Naprzód Skórzec.
Najlepsza okazała się drużyna Trójka Łochów, która w finale pokonała Pogoń SEMP Siedlce 1:0. W meczu o trzecie miejsce DAF II pokonał po rzutach karnych Żaki Adamów 5:4.
Najlepszym bramkarzem został Marcel Gregorowicz z DAF II Łuków. Najlepszym zawodnikiem został Oskar Sulich z Trójki Łochów a najlepszym strzelcem został Damian Gryczka z Pogoni SEMP Siedlce. Dodatkowo organizatorzy turnieju wybrali najlepszą piątkę turnieju:
Kacper Radzikowski (Wektra Zbuczyn), Mikołaj Orzyłowski (Żaki Adamów), Gabriel Ksok (DAF II Łuków), Filip Urbanek (Pogoń SEMP Siedlce), Filip Sapierzyński (Trójka Łochów).