Do 2 lutego będą przyjmowane oferty kandydatów na stanowisko dyrektora SP ZOZ w Łukowie. Jeszcze w tym tygodniu ma pojawić się ogłoszenie o konkursie na dyrektora łukowskiego szpitala. Nazwisko nowego dyrektora mamy poznać do 10 lutego.
W poniedziałek 15 stycznia odbyło się pierwsze posiedzenie komisji, powołanej do przeprowadzenia konkursu na dyrektora łukowskiego szpitala. Na początku lutego mają odbyć się rozmowy z kandydatami i około 10 lutego mamy poznać nazwisko nowego dyrektora szpitala.
Wicestarosta Włodzimierz Wolski, przewodniczący komisji konkursowej mówi, że na stanowisko dyrektora szpitala poszukiwana będzie osoba twardo stąpająca po ziemi, która będzie miała dobre pomysły, i która będzie brała pod uwagę finansowe możliwości szpitala i powiatu.
W skład komisji, która przeprowadzi konkurs na dyrektora łukowskiego szpitala, wchodzą: wicestarosta Włodzimierz Wolski, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Kinga Szerszeń, radni Andrzej Wisiński, Andrzej Soćko i Józef Płudowski oraz lekarz Annę Kołodziej, ordynator oddziału dziecięcego. W komisji zasiada również wójt gminy Stoczek Łukowski Marek Czub jako przedstawiciel Rady Społecznej działającej przy szpitalu.