W nocy z niedzieli na poniedziałek w Jedlance doszło do zdarzenia, którym kierujący volkswagenem passatem 27-latek z gminy Stanin, na łuku drogi „wypadł” z jezdni, po czym uderzył w betonowe słupki i przęsła ogrodzenia. Kierowca auta i jego pasażer doznali jedynie niegroźnych urazów, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Siła uderzenia była tak ogromna, że jego auto zostało doszczętnie zniszczone, poważnie uszkodzone też zostały betonowe słupki i przęsła ogrodzenia. Okoliczności zdarzenia funkcjonariusze ustalili rozmawiając najpierw z pasażerem volkswagena, gdyż kierowca auta po zdarzeniu był tak zszokowany, że przez kilkadziesiąt minut nie mógł nic powiedzieć.
W wyniku wypadku podróżujący volkswagenem mężczyźni doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście okazało się, że są to niegroźne urazy, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności podczas korzystania z drogi oraz o jazdę z bezpieczną prędkością: taką, która zapewni panowanie nad pojazdem oraz pozwoli na prawidłowe i bezpieczne wykonywanie manewrów na drodze.