POLSKIBUS POJEDZIE PRZEZ ŁUKÓW |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 12 lipca godz. 20:00  *  IX sesja Rady Miasta: – debata nad stanem miasta – wotum zaufania dla burmistrza  *  Powtórki non stop 13 – 14 lipca  *

POLSKIBUS POJEDZIE PRZEZ ŁUKÓW Wiadomości

Za 1 zł z Łukowa do Warszawy? To będzie wkrótce możliwe dzięki nowemu połączeniu, jakie od 23 grudnia 2016 roku uruchamia PolskiBus.

Od 23 grudnia do dyspozycji pasażerów zostaną oddane dwa kursy dziennie w każdą stronę. Podróż zaczynać się będzie o godzinie 10:30 i 18:30 w Warszawie na przystanku przy Placu Defilad, następny przystanek będzie w Łukowie, gdzie autokar będzie się zatrzymywać na przystanku pod kościołem pw. Przemienienia Pańskiego o godzinie 12:25 oraz 20:25. Następnie przyjedzie do Radzynia Podlaskiego i zatrzyma się na przystanku przy ul. Lubelskiej. Wyjazdy w kierunku Warszawy będą się odbywać z Łukowa o godzinie 8:07 i 16:07.

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary marki Setra. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, gniazdka elektryczne i komfortowe odchylane fotele. Na przednim wyświetlaczu będzie znajdowało się oznaczenie linii AF1 wraz z nazwami miast. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Nowe połączenia powstały dzięki współpracy PolskiBus.com i AfarBus. To kolejny krok w dalszym rozwoju siatki połączeń na terenie Lubelszczyzny. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

http://afarbus.pl/rozklady-jazdy/

http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego ofercie Pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić na stronie www.polskibus.com już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 17 tras, docierając do 26 polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Krynicy-Zdrój, Leszna, Lublina, Łodzi, Mławy, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Sandomierza, Skarżyska-Kamiennej, Torunia, Warszawy, Włocławka, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami, platforma PolskiBus.com integruje również 34 dodatkowe linie, docierając do kolejnych zagranicznych miast takich jak: Amsterdam, Dusseldorf, Hamburg, Lwów, Ryga, Wilno, Zurych oraz polskich m.in. Augustów, Biała Podlaska, Białowieża, Białystok, Kołobrzeg, Polańczyk, Przemyśl, Siedlce, Suwałki, Węgorzewo czy Zamość. Oferta dostępna na www.polskibus.com to aż 51 linii łączących aż 127 miast w Polsce i za granicą.

Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 20 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Zobacz także