ZAGINĘŁA 24-LETNIA ANETA SZCZYGIEŁ |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 15 sierpnia godz. 11:30  * Ekshumacja żołnierzy września ’39?  *  Rocznica Powstania Warszawskiego  *  Wymarsz łukowskiej pielgrzymki  *  Święto Miodów Ziemi Łukowskiej  *  Inwestycje drogowe  *  Zmiana ruchu na obwodnicy  * Powtórki non stop 16 – 18 sierpnia  *

ZAGINĘŁA 24-LETNIA ANETA SZCZYGIEŁ Wiadomości

Policjanci z łukowskiej komendy informują, iż poszukują Anety Szczygieł. 24-letnia kobieta 7 sierpnia br. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada informacje na temat miejsca jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Z ustaleń policji wynika, że kobieta 7 sierpnia b.r. około godz. 12:00 wyszła z miejsca zamieszkania  i  do chwili obecnej nie powróciła jak również  nie nawiązała kontaktu
z rodziną.  W chwili zaginięcia ubrana była w koszulkę na ramiączka koloru różowego, spodenki do kolan koloru różowego, czarne adidasy i białe skarpetki. Posiadała ze sobą torebkę podręczną koloru czarnego, duża na dwóch paskach.

Rysopis:  wzrost około 165 cm, sylwetka szczupła, włosy długie do ramion – czarne farbowane z pasemkami.

  Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanej bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginioną, proszone są o kontakt KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.

Zobacz także