NOCNE POSZUKIWANIA 15-LATKI |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 12 lipca godz. 20:00  *  IX sesja Rady Miasta: – debata nad stanem miasta – wotum zaufania dla burmistrza  *  Powtórki non stop 13 – 14 lipca  *

NOCNE POSZUKIWANIA 15-LATKI Wiadomości

Ponad 70 policjantów przeszukiwało w nocy las w gm. Krzywda. Mundurowi szukali 15-latki, która uciekając z domu twierdziła, że chce popełnić samobójstwo.

W piątek, 5 lipca po godz. 1:00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o ucieczce 15-latki z gm. Krzywda. Jej mama informowała, że nastolatka uciekła z domu do pobliskiego lasu mówiąc, że chce popełnić samobójstwo. We wskazane miejsce zostali skierowani mundurowi z Komisariatu Policji w Adamowie. Kiedy dziewczyny nie odnaleziono do działań zaangażowano  policjantów z Łukowa, Stoczka Łukowskiego i Adamowa. Teren leśny przeszukiwało ponad 70 mundurowych.

Po kilkugodzinnym sprawdzaniu lasu policjanci pojechali do Krzywdy, gdzie na jednym z parkingów zauważyli samochód marki Audi, w którym spały cztery młode osoby. Jedną z nich była poszukiwana 15-latka, która nie miała zamiaru tłumaczyć się policjantom ze swojego zachowania. Młodą dziewczynę przewieziono na badania do szpitala.

Teraz o zachowaniu 15-latki zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Zobacz także