ORLĘTA WYGRYWAJĄ NA ZAKOŃCZENIE SEZONU |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 12 lipca godz. 20:00  *  IX sesja Rady Miasta: – debata nad stanem miasta – wotum zaufania dla burmistrza  *  Powtórki non stop 13 – 14 lipca  *

ORLĘTA WYGRYWAJĄ NA ZAKOŃCZENIE SEZONU Wiadomości

Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków w meczu kończącym sezon 2018/19 pokonali na wyjeździe Start Krasnystaw 4:1. Wynik ten zapewnił zajęcie bezpiecznego 12. miejsca w tabeli i utrzymanie się w IV lidze.

Mecz od początku przebiegał pod dyktando podopiecznych Roberta Różańskiego, którzy do przerwy prowadzili już 3:0. W drugiej połowie nasi piłkarze kontrolowali przebieg gry i nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.

Orlęta kończą sezon na 12. miejscu z dorobkiem 30 punktów. Odnieśli 9 zwycięstw, ponieśli 18 porażek i 3 razy remisowali. Łukowianie strzelili 41 goli, tracą 66. Naszym piłkarzom lepiej się grało na wyjeździe, gdzie odnieśli 6 zwycięstw, przy tylko trzech wygranych na własnym boisku.

Awans do III ligi wywalczył Hetman Zamość, który zdeklasował rywali i nad drugim w tabeli Lewartem miał aż 24 pkt. przewagi. Z IV ligą żegna się MKS Ryki, Start Krasnystaw, Polesie Kock i Huczwa Tyszowce.

Zobacz także