Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków w meczu kończącym sezon 2018/19 pokonali na wyjeździe Start Krasnystaw 4:1. Wynik ten zapewnił zajęcie bezpiecznego 12. miejsca w tabeli i utrzymanie się w IV lidze.
Mecz od początku przebiegał pod dyktando podopiecznych Roberta Różańskiego, którzy do przerwy prowadzili już 3:0. W drugiej połowie nasi piłkarze kontrolowali przebieg gry i nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.
Orlęta kończą sezon na 12. miejscu z dorobkiem 30 punktów. Odnieśli 9 zwycięstw, ponieśli 18 porażek i 3 razy remisowali. Łukowianie strzelili 41 goli, tracą 66. Naszym piłkarzom lepiej się grało na wyjeździe, gdzie odnieśli 6 zwycięstw, przy tylko trzech wygranych na własnym boisku.
Awans do III ligi wywalczył Hetman Zamość, który zdeklasował rywali i nad drugim w tabeli Lewartem miał aż 24 pkt. przewagi. Z IV ligą żegna się MKS Ryki, Start Krasnystaw, Polesie Kock i Huczwa Tyszowce.