ZAPRASZAMY NA EMISJĘ |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 12 lipca godz. 20:00  *  IX sesja Rady Miasta: – debata nad stanem miasta – wotum zaufania dla burmistrza  *  Powtórki non stop 13 – 14 lipca  *

ZAPRASZAMY NA EMISJĘ Wiadomości

Zapraszamy Państwa na kolejną emisję programu Master TV, którą nadamy w piątek, 14 czerwca o godzinie 20.00. Pokażemy szereg relacji z imprez, które odbywały się w łukowskich szkołach, m.in.: Piknik dla Mai przy SP nr 5, Gimnazjada w ZS w Radoryżu Smolanym, 100-lecie SP nr 2 oraz konkurs Piosenki Obcojęzycznej w SP nr 4.

Z nasza kamerą gościliśmy również na uroczystościach poświęconych Dniu Rodziny, m.in.: w Zespole Placówek, w SP nr 3 i SP nr 5, w przedszkolu sióstr nazaretanek, przedszkolu sióstr szarytek oraz w parku miejskim.

Ponadto w programie relacja z wizyty uczniów I LO im. T. Kościuszki w partnerskiej szkole w Niemczech, koncertu Leszka Możdżera w Parisel Palace, Sztafety Niepodległości im. ks. Brzóski oraz Festynu Geologicznego w Gołaszynie. Powiemy również  o planach utworzenia sali widowiskowej na dworcu PKP w Łukowie.

Powtórki programu 15 – 16 czerwca. Zapraszamy.

Zobacz także