ŁUKOWSKA „SKARBÓWKA” PRZYJAZNA PRZEDSIĘBIORCOM |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 23 sierpnia godz. 20:00  * Święto Wojska Polskiego *  Początek sezonu “Orląt”  *  Niskie bezrobocie  *  Parkometry w Łukowie *   * Powtórki non stop 24 – 25 sierpnia  *

ŁUKOWSKA „SKARBÓWKA” PRZYJAZNA PRZEDSIĘBIORCOM Wiadomości

Blisko tysiąc przedsiębiorców odpowiedziało na zaproszenie Loży Siedleckiej BCC i wzięło udział w konkursie, którego celem było wytypowanie „Urzędów Skarbowych Przyjaznych Przedsiębiorcy”. Decyzją właścicieli rożnych firm, tytuł ten przyznano urzędom z Łukowa, Siedlec i Radzynia Podlaskiego.

Tytuły „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przyznano na podstawie ankiet wypełnianych przez przedsiębiorców. Zaświadczenia o ich przyznaniu wręczył naczelnikom trzech urzędów Marek Zdanowski, kanclerz Loży Siedleckiej BCC, podczas spotkania które odbyło się we wtorek 11 czerwca w siedzibie firmy „Wierzejki” w Płudach.

Tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przyznawany jest przez Business Center Club i Ministerstwo Finansów od 17 lat. Tegoroczny finał konkursu odbędzie się pod koniec czerwca w Warszawie. Prawo używania tytułu przysługuje przez jeden rok.

Od 17 lat tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” trafia co roku do dwóch urzędów w kraju. Jednym z nich jest skarbówka w Białymstoku oraz w Łukowie.

Zobacz także