MOTOCYKL ROZPADŁ SIĘ PO ZDERZENIU |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 23 sierpnia godz. 20:00  * Święto Wojska Polskiego *  Początek sezonu “Orląt”  *  Niskie bezrobocie  *  Parkometry w Łukowie *   * Powtórki non stop 24 – 25 sierpnia  *

MOTOCYKL ROZPADŁ SIĘ PO ZDERZENIU Wiadomości

Mandat i punkty karne to konsekwencje jakie poniósł 28-letni motocyklista z gminy Stanin. Przewrócił się na jezdni i uderzył w jadącą z przeciwka toyotę. Siła uderzenia była tak duża, że jednoślad rozpadł się na części.

W poniedziałek, 10 czerwca doszło do zdarzenia na drodze krajowej nr K-76 w Starych Kobiałkach. Motocykl marki Suzuki, którym kierował 28-latek z gminy Stanin zderzył się z samochodem marki Toyota. W trakcie jazdy prostym odcinkiem drogi, kierujący motocyklem wskutek nadmiernej prędkości wywrócił się i sunąc po jezdni uderzył w jadącą z przeciwka toyotę. Siła uderzenia była tak duża, że jednoślad rozpadł się na części.

Motocyklista z miejsca zdarzenia został przewieziony karetką do szpitala. Urazy jakich doznał nie były groźne, po opatrzeniu ran został zwolniony do domu. Podróżujące toyotą kobiety nie doznały żadnych obrażeń.

Zobacz także