Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na własnym boisku z Lewartem Lubartów 0:5 w ramach 29 kolejki IV ligi.
Lewart, zajmujący trzecie miejsce w tabeli, strzelanie rozpoczął od samego początku meczu. Goście prowadzenie objęli w 1 minucie. W 2 minucie było już 0:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:4. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Piłkarze z Lubartowa wciąż dominowali, jednak nie byli już tak skuteczni. Jedyną bramkę w drugiej części gry zdobyli w 80 minucie meczu.
Do końca sezonu pozostała jeszcze jedna kolejka. Jednak już wiadomo, że podopieczni Roberta Różańskiego utrzymają się w IV lidze. Orlęta zajmują obecnie 12 miejsce i przed ostatnią kolejką mają 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.
W ostatnim meczu sezonu LKS Orlęta Łuków zmierzą się 15 czerwca w Krasnymstawie z tamtejszym Startem, który już jest pewien spadku do ligi okręgowej.