„GORĄCA SESJA ŚMIECIOWA” W MASTER TV |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 23 sierpnia godz. 20:00  * Święto Wojska Polskiego *  Początek sezonu “Orląt”  *  Niskie bezrobocie  *  Parkometry w Łukowie *   * Powtórki non stop 24 – 25 sierpnia  *

„GORĄCA SESJA ŚMIECIOWA” W MASTER TV Wiadomości

Zapraszamy Państwa na relację z sesji Rady Miasta Łukowa, której najważniejszym punktem była uchwałą podnosząca opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Program nadamy w piątek 24 maja o godzinie 20:00. Powtórki przez cały weekend.

Burmistrz Piotr Płudowski przedstawił radnym projekt uchwały, który zakładał wprowadzenie 30-procentowej podwyżki za odpady segregowane i niesegregowane zarówno płacone przez osoby fizyczne jak i firmy. Jednak łukowscy radni nie zgodzili się na wprowadzenie wyższych opłat za odbiór śmieci. Radnych nie przekonały argumenty burmistrza, który mówił, że w budżecie miasta na system gospodarowania odpadami brakuje około 700 tys. zł.

Radni dyskutowali też o kąpielisku Zimna Woda, inwestycjach miejskich i wielu innych „gorących” tematach.  Emisja w piątek od godziny 20:00.

Zobacz także