SZCZEGÓŁOWY PROGRAM DNI ŁUKOWA |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 23 sierpnia godz. 20:00  * Święto Wojska Polskiego *  Początek sezonu “Orląt”  *  Niskie bezrobocie  *  Parkometry w Łukowie *   * Powtórki non stop 24 – 25 sierpnia  *

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM DNI ŁUKOWA Wiadomości

Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zapraszają na Dni Łukowa 2019. Partnerem głównym Dni Łukowa 2019 jest PKP S.A.

Program Dni Łukowa 2019:

24.05.2019 PIĄTEK
Bieg z pochodniami Stadion Miejski
21:00 – Przekazanie przez Burmistrza Łukowa kluczy do miasta na ręce uczestników „Biegu z pochodniami” /Stadion Miejski/;
21:15 – „Bieg z pochodniami” /Stadion Miejski „Orlęta” – Amfiteatr Miejski/;
21:30 – Ognisko z kapelą „Szwagry Band” – Park Miejski;
22:30 – Kino Matki – projekcja filmu „Jutro będziemy szczęśliwi” z okazji Dnia Matki – Amfiteatr w Parku Miejskim.

25.05.2019 SOBOTA
Obiekty sportowe OSiR nad Krzną
9:00 Przedszkoliada;
9:00 Sobota na sportowo:
• 9:00 Turniej siatkówki plażowej;
• 9:30 Turniej tenisa ziemnego;
• 9:30 Turniej warcabowy;
• 9:30 Turniej koszykówki;
• 13:00 Turniej szachowy;
• 15:00 Challenge – tor przeszkód;
Scena główna – Plac Targowy ul. B. Prusa
16:30 Pokaz tańca nowoczesnego – Szkoła Tańca Caro Dance Łuków;
17:00 Mała Orkiestra Dni Naszych – koncert dla dzieci;
18:00 Dziani i Gwiazdy Cygańskie – koncert;
19:25 Konkurs dla publiczności z PSB Mrówka Łuków;
19:30 Sonia M. – koncert;
20:00 Harlem – koncert;
22:00 Nowator – koncert;
23:00 Dyskoteka pod gwiazdami;
Mała scena – Plac Targowy ul. B. Prusa
„Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Bears Riders Łuków 2019”:
– koncert Soni M.;
– koncert zespołu Guitar Force;
– pokaz ratownictwa drogowego PSP Łuków;
– stoiska firm motoryzacyjnych;
– pokaz Extreme Trial Przemek Kaczmarczyk.

26.05.2019 NIEDZIELA
12:00 – Uroczysta Msza św. w intencji mieszkańców miasta /Kolegiata Przemienienia Pańskiego/;
Scena główna – Plac Targowy ul. B. Prusa:
14:00 – koncert Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza w Łukowie;
14:30 – Klub Karate Kyokushin Mawashi Paweł Głowacki – pokaz sztuk walki;
14:45 – KMSW Krzysztof Pucyk Senior – pokazy Kick Boxingu;
15:00 – Pokaz tańca w wykonaniu Regionalnego Dziecięcego Zespołu Kropelki Rosy;
15:20 – Zespół Tańca Nowoczesnego Aleksander Kaliński;
15:45 – Mini Band – koncert;
16:00 – Koncert zespołu Łukband;
16:30 – Zumba Tomasz Łobacz – Platinium Gym&Fitness;
17:00 – Alicja Dziurdziak – występ finalistki The Voice Kids Poland;
17:20 Koncert specjalny Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy” oraz Zespołu z Oświęcimia „Hajduki”;
18:20 – Prezentacja delegacji z Miast Partnerskich;
18:30 – Wręczenie Łukowskich Złotych Niedźwiedzi;
18:40 – Teatr Żywego Słowa ŁOK;
19:00 – Koncert Fabryki Piosenki ŁOK – „Gorączka niedzielnej nocy”;
19:45 – Konkurs z hurtownią elektryczną ASAJ;
20:00 – Sound’n’Grace – gwiazda wieczoru; 21:50 – pokaz sztucznych ogni;
22:00 – zakończenie Dni Łukowa 2019.

Zobacz także