DZIEŃ DZIECKA W PARKU MIEJSKIM |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 23 sierpnia godz. 20:00  * Święto Wojska Polskiego *  Początek sezonu “Orląt”  *  Niskie bezrobocie  *  Parkometry w Łukowie *   * Powtórki non stop 24 – 25 sierpnia  *

DZIEŃ DZIECKA W PARKU MIEJSKIM Wiadomości

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych mieszkańców Łukowa i okolic na Dzień Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 1 czerwca w parku miejskim w Łukowie w godz. 15:00 –18:00.

W tym szczególnym dniu park miejski zamieni się w strefę zabawy. Podczas wydarzenia dzieci wraz z rodzicami, będą miały okazję wziąć udział w różnorodnych zabawach i atrakcjach, przygotowanych na ten dzień przez instytucje miejskie oraz firmy.

W programie m.in.: konkursy z nagrodami, upominki, animacje, malowanie twarzy, zabawy sportowe, stoisko plastyczne, dmuchańce, znakowanie rowerów, pokaz samochodów i motocykli policyjnych oraz wozów strażackich, konkursy z księgarnią oraz bankiem. Na zakończenie wydarzenia wystąpi cyrk Luna. Dniu Dziecka będzie towarzyszył muzyczny akcent – występy muzyków formacji Miniband.

 

Zobacz także