WYPADEK NIEDALEKO GRĘZÓWKI |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 21 czerwca godz. 20:00  *  Dzień Dziecka w Łukowie *  Sztafeta Niepodległości  *  Leszek Możdżer w Parisel Palace  *  100 lat łukowskiej “Dwójki”  *  Podwyżka cen za śmieci *  Master TV w Niemczech  *  Powtórki non stop 22 – 23 czerwca  *

WYPADEK NIEDALEKO GRĘZÓWKI Wiadomości

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotni wieczór 13 kwietnia
w okolicach Gręzówki. Kierowca auta został „zakleszczony”. Jego stan był na tyle poważny, że trzeba było wezwać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jak informuje nas oficer prasowy KPP Łuków, w sobotni wieczór po godzinie 20.00, na jednej z bocznych dróg w okolicach Gręzówki, doszło do wypadku, w którym uczestniczył samochód marki audi. Jechało nim dwóch mężczyzn: 40-letni łukowianin oraz 30-letni mieszkaniec gminy Łuków. Młodszy z mężczyzn, który podróżował jako pasażer, był pod wpływem alkoholu. 40-latek, który kierował autem został w nim „zakleszczony”. Aby wydostać go z samochodu potrzebny był specjalistyczny sprzęt. Następnie do poszkodowanego wezwano śmigłowiec LPR. Od tego mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Obecnie policja ustala szczegółowy przebieg zdarzenia.

Zobacz także