DOROTA WELLMAN W PARISEL PALACE |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 25 stycznia godz. 20:00  *  Finał WOŚP  * Norbi w Łukowie  *  Orszak Trzech Króli  * Nowe radiowozy dla Policji  *  Studniówki w łukowskich szkołach  *  Kolędowanie przedszkolaków  *  wywiad z dyr. ZGL S. Rzymowskim * Powtórki 26-27 stycznia NON STOP *

DOROTA WELLMAN W PARISEL PALACE Wiadomości

Dorota Wellman będzie gościła w Parisel Palace w Klimkach. Na spotkaniu, które odbędzie się 25 stycznia, będzie opowiadała „O życiu, pasji i kobiecości”. Bilety w cenie od 40 do 80 zł można rezerwować w recepcji pod nr tel. 25 794 65 00 oraz na stronie www.pariselpalace.pl.

Dorota Wellman to dziennikarka, znana m.in. z programu „Dzień Dobry TVN”. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program „Miasto kobiet”. W przeszłości znana również z programów telewizyjnych m. in. „Podróże z żartem”, „Clever – widzisz i wiesz”, „Czytam, bo lubię”, „Pytanie na śniadanie”. Jest laureatką licznych nagród, m.in. Wiktory w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2010 roku, InicjaTOR 2015 (MediaTory), Europejska Nagroda Tolerancji 2014. Według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach.

W Klimkach rozmowę z Dorotą Wellman będzie prowadziła Marta Klepka, dyrektor należącego do Grażyny Kulczyk jednego z najbardziej cenionych hoteli w Polsce i na świecie – Blow Up Hall 5050 Hotel. Z pasją organizuje eventy w tym prestiżowy Klub Starego Browaru, który został wyróżniony Doskonałością Mody Twojego Stylu w kategorii Wydarzenie Roku, jest inicjatorką konferencji motywacyjnych i akcji charytatywnych. Szczególnie działa na rzecz zawodowego rozwoju kobiet.

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia o godz. 18:00. Bilety dostępne na stronie www.pariselpalace.pl

Zobacz także