Z „TULIPANEM” W RĘKU NAPADŁ NA CPN |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 25 stycznia godz. 20:00  *  Finał WOŚP  * Norbi w Łukowie  *  Orszak Trzech Króli  * Nowe radiowozy dla Policji  *  Studniówki w łukowskich szkołach  *  Kolędowanie przedszkolaków  *  wywiad z dyr. ZGL S. Rzymowskim * Powtórki 26-27 stycznia NON STOP *

Z „TULIPANEM” W RĘKU NAPADŁ NA CPN Wiadomości

Policjanci zatrzymali 34-latka, który grożąc pracownicom stacji paliw tzw. „tulipanem” ukradł z kasy pieniądze oraz papierosy.

W nocy z 7 na 8 stycznia, do toalety na terenie stacji paliw wszedł młody mężczyzna. Gdy wyszedł z niej, trzymał w ręku „tulipana” czyli szyjkę od potłuczonej butelki. Mężczyzna kierował się w stronę kobiet z obsługi stacji i grożąc im tym przedmiotem oznajmił, że „to jest napad”. Nakazał kobietom, by wyłączyły telefony i wydały mu pieniądze z kasy. Kobiety nie chciały spełnić jego polecenia, dlatego napastnik wszedł za ladę. Pracownice uciekły do pomieszczenia socjalnego, a mężczyzna zabrał pieniądze z kasy oraz dwie paczki papierosów i uciekł.

Pracownice powiadomiły policję. Policjanci bardzo szybko zatrzymali opisywanego napastnika. Okazał się nim 34-latek z gminy Łuków. Miał blisko 0,7 promila alkoholu w organizmie. Grozi mu kara co najmniej trzech lat więzienia.

Zobacz także