ZAPRASZAMY NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 24 maja godz. 20:00  *  VIII Sesja Rady Miasta *  Powtórki non stop 25 – 26 maja  *

ZAPRASZAMY NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY Wiadomości

Trwają przygotowania do 11 Jarmarku Bożonarodzeniowego w Łukowie. Jednym z jego elementów będzie konkurs ozdób choinkowych, organizowany dla dzieci i młodzieży przez Gminny Ośrodek Kultury. Jarmark jest planowany na 16 grudnia, a termin zgłaszania propozycji w konkursie upływa 10 grudnia.

Mogą w nim wziąć udział przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych z gminy Łuków. Ich zadaniem jest wykonanie, dowolną techniką, jednej pracy, która zostanie zaprezentowana na świątecznym jarmarku w centrum Łukowa, a jej autor otrzyma słodki upominek. Poza tym organizatorzy przewidzieli nagrody za trzy najlepsze propozycje, które zostaną przyznane w każdej kategorii wiekowej.

Podobnie jak w poprzednich latach, oprócz wręczenia laurów uczestnikom konkursu plastycznego, podczas kiermaszu na Placu Wolności i Solidarności w Łukowie stoły będą się uginać pod ciężarem świątecznych, lokalnych smakołyków i dekoracji. Przygotowują je sołectwa, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i organizacje społeczne oraz placówki oświatowe i opiekuńcze zarówno z gminy, jak i z miasta Łuków.

Do udziału w konkursie i jarmarku zachęcają Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy Łuków oraz ich partner, którym jest Miasto Łuków.

Zobacz także