TYMOSZUK ZWOLNIONY Z FUNKCJI DYREKTORA WORD |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 15 sierpnia godz. 11:30  * Ekshumacja żołnierzy września ’39?  *  Rocznica Powstania Warszawskiego  *  Wymarsz łukowskiej pielgrzymki  *  Święto Miodów Ziemi Łukowskiej  *  Inwestycje drogowe  *  Zmiana ruchu na obwodnicy  * Powtórki non stop 16 – 18 sierpnia  *

TYMOSZUK ZWOLNIONY Z FUNKCJI DYREKTORA WORD Wiadomości

Krzysztof Tymoszuk został zwolniony z funkcji dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego oddział w Białej Podlaskiej. 1 grudnia zastąpił go na tym stanowisku Igor Dzikiewicz.

Krzysztof Tymoszuk był burmistrzem Łukowa i radnym powiatu łukowskiego. Jest szefem powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej. W ostatnich wyborach samorządowych bez powodzenia ubiegał się o mandat radnego sejmiku wojewódzkiego z list Koalicji Obywatelskiej.

Igor Dzikiewicz to działacz Prawa i Sprawiedliwości. W ostatnich wyborach bezskutecznie ubiegał się o mandat radnego Białej Podlaskiej. W 2014 roku kandydował na prezydenta tego miasta z ramienia Kongresu Nowej Prawicy.  Wcześniej bez powodzenia starał się o mandat posła z listy KORWiN.

30 listopada doszło też do zmian na stanowiskach dyrektorów WORD w Lublinie, Zamościu i Chełmie.

Zobacz także