W Otwocku pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbył Puchar Polski Juniorów i Seniorów w formule kick light (walka ciągła z dozwolonym kopnięciem w udo). Pierwsze miejsca w turnieju zajęli dwaj zawodnicy KSW Łuków: Kamil Szczygielski (junior, kat.69 kg) i Jakub Strzyżewski (senior, kat.69 kg). Ponadto Kamil Szczygielski, który w imponujący sposób wygrał trzy walki przed czasem, uznany został najlepszym zawodnikiem turnieju.
Trener Zenon Pawlikowski nie ukrywa zadowolenia z sukcesów swoich zawodników, mówiąc: „puchary wywalczone w Otwocku to nagroda za ciężką pracę w kończącym się sezonie i kolejny krok do przodu w rozwoju kariery tych utytułowanych zawodników. Tytuł najlepszego zawodnika dla Kamila to ogromne wyróżnienie dla łukowskiego zawodnika w tak doborowym towarzystwie składającym się m.in. z medalistów mistrzostw kraju i zwycięzców zawodów międzynarodowych”.
Już w najbliższą sobotę tj. 24 listopada w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Aleje Kościuszki 10, będzie można „na żywo” obejrzeć walkę Kamila i Jakuba. Łukowscy mistrzowie stoczą pojedynek pokazowy w trakcie Festiwalu Sportu i Zdrowia- XII Turnieju Pierwszego Kroku Kickboxing.