Orlęta Łuków, na własnym boisku, pokonały 1:0 Start Krasnystaw w meczu rozgrywanym w ramach 15 kolejki IV ligi.
Łukowscy piłkarze świetnie rozpoczęli to spotkanie. Bramkę dla gospodarzy już w drugiej minucie spotkania zdobył Jakub Bulak. Tak szybko strzelony gol ustawił cały mecz. Podopieczni Roberta Różańskiego kontrolowali spotkanie i na przerwę schodzili z korzystnym wynikiem.
W 63 minucie spotkania drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył zawodnik łukowskiej drużyny, Damian Soćko. Mimo prawie półgodzinnej gry w osłabieniu, podopieczni Roberta Różańskiego dowieźli jednobramkowe prowadzenie do końca meczu.
Ten mecz był ostatnim spotkaniem w rundzie jesiennej IV ligi. Orlęta Łuków rundę zakończyły na 10 miejscu. W 15 kolejkach pierwszej części rozgrywek, łukowscy piłkarze odnieśli 6 zwycięstw, ponieśli 8 porażek i tylko 1 raz dzielili się punktami z przeciwnikiem.
W tym roku zostanie jeszcze rozegrana pierwsza kolejka rundy wiosennej. 18 listopada Orlęta zmierzą się na własnym boisku z Włodawianką Włodawa.