TEATRALNA NOC LISTOPADOWA W ŁOK |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU ŚWIĄTECZNEGO MASTER TV * 21 kwietnia godz. 9:30  *  Akcenty Wielkanocne *  Drogi krzyżowe w Łukowie  *  Jarmark Wielkanocny  *  Wesołe Nutki  * Dni Kultury Żydowskiej  *  Master TV na Ukrainie  *  Życzenia  *  Powtórki non stop 22 kwietnia  *

TEATRALNA NOC LISTOPADOWA W ŁOK Wiadomości

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na Teatralną Noc Listopadową w ramach Łukowskiej Mocy Kultury „Wolność jest w nas”. Wpisuje się ona w łukowskie obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Teatralna Noc Listopadowa odbędzie się w sobotę 10 listopada.

Teatralna Noc Listopadowa o godz. 16:00 rozpocznie się spektaklem „Dzień sądu” w wyk. Grupy Teatralnej Parafii p.w. Św. Brata Alberta. O godz. 17:00 odbędzie się przedstawienie „Polowanie na lisa” w wyk. Teatru „TŁOK”, o 18:00 Krótkie formy teatralne, które przedstawi Teatr Poezji ŁOK, o godz. 19:00 Kacper Kuszewski wystąpi z koncertem „Album rodzinny”, a o godz. 20:45 zagra Teatr „Straszydełka” z GOK Ulan–Majorat z przedstawieniem pt. „Być albo nie być…”.

Wszystkie te wydarzenia, z wyjątkiem koncertu Kacpra Kuszewskiego są bezpłatne. Bilety na koncert w cenie 35 zł dostępne są w kasie Kina Łuków oraz na stronie www.ekobilet.pl.

Zobacz także