ZOBACZ KTO WYGRAŁ DEBATĘ NA BURMISTRZA |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 19 października godz. 20:00* Wywiad z dyrektorem SP ZOZ Mariuszem Furlepą  *  Marek Jurek w Łukowie  *  Amerykanie w Zakładach Mięsnych  *  Targi Zdrowia i Urody  *  Dzień Nauczyciela  *  Jata Race  II  *  Powtórki 20-21 października NON STOP *

ZOBACZ KTO WYGRAŁ DEBATĘ NA BURMISTRZA Wiadomości

Inwestycje miejskie, plan na Łuków, oświata, temat Orląt i stadionu, wsparcie organizacji pozarządowych, płatna czy bezpłatna komunikacja w mieście, kwestia gospodarki odpadami komunalnymi, remonty dróg i wyznaczanie nowych ścieżek rowerowych, dalej z dworcem PKS – to kilka tematów poruszanych podczas debaty kandydatów na burmistrza Łukowa, którą zorganizowała i przeprowadziła Telewizja Master.

Na pytania naszej redakcji oraz pytania widzów i internautów, odpowiadali Henryk Lipiec z KWW Razem Ponad Podziałami, Maciej Nurzyński z KW Przymierze dla Ziemi Łukowskiej, Piotr Płudowski z KWW Alternatywa dla Łukowa oraz Dariusz Szustek z KW PiS.

Do obejrzenia pełnej, ponad godzinnej relacji z debaty kandydatów na burmistrza Łukowa zapraszamy w najbliższy piątek 12 października o godzinie 20.00. Wtedy też program zostanie opublikowany na stronie www.teleiwzja.lukow.pl oraz naszym facebooku.

Zobacz także