Artur Gałach po raz kolejny zwyciężył w Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Łukowa. Zawody zaliczane są do klasyfikacji generalnej prowadzonej przez Polski Związek Tenisa Ziemnego Amatorów i Seniorów.
W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników z całej Polski, m.in. z Warszawy, Starachowic, Skarżyska, Lublina, Siedlec, Jarosławia, Pabianic, Łęcznej. Łuków reprezentowało siedmiu zawodników. Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych: powyżej 45 lat, powyżej 55 lat oraz open.
W kategorii open zwyciężył lider klasyfikacji ATP Tomasz Moczek ze Skarżyska Kamiennej. Pokonał on w finale Karola Kusio z Pionek.
W kategorii powyżej 45 lat wygrał Maciej Nowak z Warszawy, przed Andrzejem Moczkiem i Piotrem Hordyjewskim.
Wśród zawodników w kategorii 55+ wygrał łukowianin Artur Gałach, który w finale pokonał Janusza Cacha z Jarosławia.