MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 16 listopada godz. 20:00* Obchody  Święta Niepodległości  *  Biegi  11 Listopada  *  Występ Kapra Kuszewskiego  *  “Rekord dla Niepodległej”  *  Wywiad z burmistrzem elektem Piotrem Płudowskim  *  Mecz Orlęta Łuków – Start Krasnystaw *  Powtórki 17-18 listopada NON STOP *

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W SZACHACH Wiadomości

W dniach 7-9 września w Łukowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU-PL organizowane przez Lubelski Związek Szachowy oraz Stowarzyszenie Szachistów „Szachpol” w Łukowie. Impreza rozpoczęła V Międzynarodowy Festiwal Ziemi Łukowskiej.

W zawodach wystartowało 50 najlepszych zawodników z województwa podlaskiego i województwa lubelskiego w wieku od 8 do 10 lat.  Rewelacyjnie wypadł Szymon Suska, reprezentujący Stowarzyszenie Szachistów „Szachpol” w Łukowie, który zdobył srebro.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików to także walka klubów szachowych o punkty do klasyfikacji ogólnopolskiego współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W klasyfikacji drużynowej Stowarzyszenie Szachistów „Szachpol” w Łukowie zajęło V miejsce.

Zobacz także