KABARET „CIACH” W ŁUKOWIE |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU ŚWIĄTECZNEGO MASTER TV * 21 kwietnia godz. 9:30  *  Akcenty Wielkanocne *  Drogi krzyżowe w Łukowie  *  Jarmark Wielkanocny  *  Wesołe Nutki  * Dni Kultury Żydowskiej  *  Master TV na Ukrainie  *  Życzenia  *  Powtórki non stop 22 kwietnia  *

KABARET „CIACH” W ŁUKOWIE Wiadomości

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Łukowa i okolic na występ kabaretu „Ciach” w najnowszym programie „Historie śmiechem pisane”, który odbędzie się w sobotę 20 października o godz. 20:00. Bilety w cenie 45 zł dostępne są w kasie Kina Łuków oraz na stronie internetowej ekobilet.pl.

Najnowszy program „Historie śmiechem pisane” to kolejny program zielonogórskiego kabaretu Ciach, pełen różnorodnych tematów i niesamowitej energii. Po jego obejrzeniu, dowiesz się jaki nawóz jest najlepszy do sałaty, o czym marzą mężczyźni przed wyjściem do pracy, jak widzą nas niemowlęta i co królowa Elżbieta II nosi w torebce

Kabaret Ciach występuje w składzie: Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek – ex kabaret Potem, Tomasz Kowalski oraz Mateusz Czechowski.

“Ciach” jest stałym uczestnikiem rozrywkowych programów telewizyjnych i festiwali kabaretowych, są to m.in.: Kabareton Opolski (TVP1), Listopadowa Noc Kabaretowa (TVP2), Festiwalu Kabaretu w Koszalinie (TVP2), Płocka Noc Kabaretowa (TVP2), Wczasy z kabaretem (TVP2), Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (TVP1), Dzięki Bogu już Weekend (TVP2), Latający Klub Dwójki (TVP2), „DwudziestoRYCIE” – Ryjek 2015 (TV Polsat). Od roku 2009 do 2014 Kabaret Ciach, był gospodarzem dorocznego Kabaretobrania czyli Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, transmitowanej na żywo w TV Polsat.

Zobacz także