KICKBOXERZY POWOŁANI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 17 sierpnia godz. 20:00: Holi Festival  *  Igrzyska LZS w Krzywdzie *  Święto Miodów Ziemi Łukowskiej  *  Modernizacja ul. Polnej  *  Dzieci z Ukrainy na koloniach w Łukowie  *  Wymarsz pielgrzymki do Częstochowy  *  Aktualności, sport  *  Emisja NON STOP 18  – 19 sierpnia

KICKBOXERZY POWOŁANI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA Wiadomości

Łukowscy kickboxerzy zostali powołani na Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów, które odbędą się we włoskim Lido di Jesolo w dniach 15-23 września. Wśród powołanych znalazło się dwoje podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujących Klub Sportów Walki „KSW Łuków”. W kategorii do 48 kg wystąpi Marta Pawlikowska, a w kategorii do 81 kg Maciej Mościcki.

Wymienieni zawodnicy są aktualnymi mistrzami kraju w swoich kategoriach wagowych. Marta jest dwukrotną brązową medalistką mistrzostw świata (Rimini 2012 i Dublin 2014), zaś Maciej srebrnym medalista Pucharu Świata (Budapeszt 2018). Oboje są uczniami IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie.

Aktualnie o miejsce w reprezentacji Polskiego Związku Kickboxingu na wyjazd na mistrzostwa rywalizują jeszcze kadeci, którzy o powołaniach dowiedzą się po ostatnim zgrupowaniu pod koniec sierpnia. Wśród nich są łukowianie m.in. mistrzowie kraju Natalia Zarzycka, Amelia Wasilewska i Bartosz Prusinowski.

Zobacz także