KICKBOXERZY POWOŁANI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 19 października godz. 20:00* Wywiad z dyrektorem SP ZOZ Mariuszem Furlepą  *  Amerykanie w Zakładach Mięsnych  *  Targi Zdrowia i Urody  *  Dzień Nauczyciela  *  Jata Race  II  *  Powtórki 20-21 października NON STOP *

KICKBOXERZY POWOŁANI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA Wiadomości

Łukowscy kickboxerzy zostali powołani na Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów, które odbędą się we włoskim Lido di Jesolo w dniach 15-23 września. Wśród powołanych znalazło się dwoje podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujących Klub Sportów Walki „KSW Łuków”. W kategorii do 48 kg wystąpi Marta Pawlikowska, a w kategorii do 81 kg Maciej Mościcki.

Wymienieni zawodnicy są aktualnymi mistrzami kraju w swoich kategoriach wagowych. Marta jest dwukrotną brązową medalistką mistrzostw świata (Rimini 2012 i Dublin 2014), zaś Maciej srebrnym medalista Pucharu Świata (Budapeszt 2018). Oboje są uczniami IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Łukowie.

Aktualnie o miejsce w reprezentacji Polskiego Związku Kickboxingu na wyjazd na mistrzostwa rywalizują jeszcze kadeci, którzy o powołaniach dowiedzą się po ostatnim zgrupowaniu pod koniec sierpnia. Wśród nich są łukowianie m.in. mistrzowie kraju Natalia Zarzycka, Amelia Wasilewska i Bartosz Prusinowski.

Zobacz także