ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ W ŁUKOWIE |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 16 listopada godz. 20:00* Obchody  Święta Niepodległości  *  Biegi  11 Listopada  *  Występ Kapra Kuszewskiego  *  “Rekord dla Niepodległej”  *  Wywiad z burmistrzem elektem Piotrem Płudowskim  *  Mecz Orlęta Łuków – Start Krasnystaw *  Powtórki 17-18 listopada NON STOP *

ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ W ŁUKOWIE Wiadomości

W dniach 11-15 lipca w Łukowie odbędą się konsultacje treningowe Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu w formule light contact.

Light contact to forma walki ciągłej, gdzie zawodnicy ubrani w długie spodnie i koszulki z krótkim rękawem wyposażeni w kaski i rękawice oraz ochraniacze na głowę, zęby, krocze, piszczele i stopy walczą wykonując ciosy i kopnięcia na głowę i tułów. Na konsultacje zostało powołanych aż pięciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujących Klub Sportów Walki „KSW Łuków”. Powołania otrzymali: Natalia Zarzycka (42 kg), Marta Pawlikowska (46 kg), Martyna Czerepińska (65 kg), Kewin Kozłowski (42 kg) i Bartosz Prusinowski (47 kg).

Konsultacje w Łukowie będą pierwszym etapem przygotowań do Mistrzostw Świata, które odbędą się we włoskim  Jesolo Lido w dniach od 15 do 23 września.

Zobacz także