WEEKEND Z „LATEM Z MUZAMI” |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 16 listopada godz. 20:00* Obchody  Święta Niepodległości  *  Biegi  11 Listopada  *  Występ Kapra Kuszewskiego  *  “Rekord dla Niepodległej”  *  Wywiad z burmistrzem elektem Piotrem Płudowskim  *  Mecz Orlęta Łuków – Start Krasnystaw *  Powtórki 17-18 listopada NON STOP *

WEEKEND Z „LATEM Z MUZAMI” Wiadomości

 Kolejna edycja Łukowskiego „Lata z Muzami” rozpoczęła się 29 czerwca. W ten weekend (6-8 lipca) mieszkańców Łukowa czekają kolejne atrakcje. Na cykl imprez odbywających się w amfiteatrze w parku miejskim zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury oraz Kino Łuków.

W każdy piątkowy wieczór w ramach Jetro Cinema Summer odbywają się filmowe seanse. 6 lipca o godz. 21:00 będzie wyświetlany film „Szatan kazał tańczyć”. Natomiast w sobotę, 7 lipca o godz. 18:00 organizatorzy zapraszają na Groove Brothers „Karaoke i Angielski – Baw i ucz się z przyjemnością”. W niedzielne popołudnie odbędzie się  kolejne spotkanie z cyklu ”Łuków Czyta Dzieciom”. Znani i lubiani mieszkańcy Łukowa będą czytać bajki, baśnie wiersze Naszym pociechom. Początek o godz. 16:00. Weekend „Lata z Muzami” zakończy koncert zespołu „Szwagry Band”.

Zobacz także