“STAŚ” I “NEL” W MUZEUM W WOLI OKRZEJSKIEJ |

WAŻNE:

                 * EMISJA ŚWIĄTECZNEGO PROGRAMU MASTER TV * 25 grudnia godz. 11:00  *  Akcenty świąteczne  *  Życzenia  *  Jasełka  *  Spotkania opłatkowe  *  Polacy – Rodakom  *  Koncert Kolęd i Słodkich Serc  *  Jarmark Bożonarodzeniowy  *  Mikołaje  Wieczorową  Porą  *  Gagi 2018  * Powtórki 26 grudnia NON STOP *

“STAŚ” I “NEL” W MUZEUM W WOLI OKRZEJSKIEJ Wiadomości

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej organizuje spotkanie z odtwórcami głównych ról w filmie „W pustyni i w puszczy” Moniką Roscą (Nel) oraz Tomaszem Mędrzakiem (Staś). Spotkanie odbędzie się 19 maja o godz. 16:00.

W programie zaplanowano m.in.: prezentację rękopisów 25 kart rękopisów „Listów z Afryki” H. Sienkiewicza, prezentacja pamiątek przywiezionych przez Noblistę w trakcie wyprawy na Czarny Ląd w latach 1890-1891 ze zbiorów muzeum oraz Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, program artystyczny w wykonaniu Tomasza Mędrzaka oraz koncert fortepianowy w wykonaniu pianistki Moniki Rosci.

Spotkanie odbędzie się również z okazji przypadającej w tym roku 45. rocznicy premiery filmu „W pustyni i w puszczy” w reż. Władysława Slesickiego.

Zobacz także