“STAŚ” I “NEL” W MUZEUM W WOLI OKRZEJSKIEJ |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 18 maja godz. 20:00 * Obchody Konstytucji 3 Maja * 25. Uliczne Biegi 3-majowe  * Powiatowe obchody Dnia Strażaka *  Knferencja “Za życiem” w Zespole Placówek  * “Oblicza lasów”  * Finał Pucharu Polski BOZPN  * Emisja NON STOP  19-20 maja

“STAŚ” I “NEL” W MUZEUM W WOLI OKRZEJSKIEJ Wiadomości

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej organizuje spotkanie z odtwórcami głównych ról w filmie „W pustyni i w puszczy” Moniką Roscą (Nel) oraz Tomaszem Mędrzakiem (Staś). Spotkanie odbędzie się 19 maja o godz. 16:00.

W programie zaplanowano m.in.: prezentację rękopisów 25 kart rękopisów „Listów z Afryki” H. Sienkiewicza, prezentacja pamiątek przywiezionych przez Noblistę w trakcie wyprawy na Czarny Ląd w latach 1890-1891 ze zbiorów muzeum oraz Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, program artystyczny w wykonaniu Tomasza Mędrzaka oraz koncert fortepianowy w wykonaniu pianistki Moniki Rosci.

Spotkanie odbędzie się również z okazji przypadającej w tym roku 45. rocznicy premiery filmu „W pustyni i w puszczy” w reż. Władysława Slesickiego.

Zobacz także