14 kwietnia w GOSiR w Piasecznie odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Piaseczna dzieci i młodzieży w kickboxingu. O medale walczyło blisko dwustu kadetów i młodzików z kilkunastu klubów z całej Polski. W piaseczyńskim turnieju tradycyjnie wystartowali zawodnicy łukowskiej sekcji kickboxing KSW Łuków.
Ekipa prowadzona przez trenera Zenona Pawlikowskiego składająca się z 17 zawodników, wywalczyła 13 medali, w tym 5 złotych. Złote medale zdobyli Marta Pawlikowska (kadet starszy 50 kg – pointfighting), Dorian Siekierzyński (kadet starszy 52 kg – light contact), Bartosz Prusinowski (kadet starszy 52 kg – light contact), Kewin Kozłowski (kadet starszy 42 kg – light contact) oraz Patrycja Pawlikowska (kadet młodszy- 42 kg light contact).
Na szczególne wyróżnienie zasłużyła debiutująca w zawodach Maja Staniewicz (młodzik, 28 kg- poinfighting). Maja po dwóch efektownych zwycięstwach, w finale uległa bardziej doświadczonej zawodniczce z Piaseczna i w rezultacie zdobyła srebrny medal. Organizatorzy zawodów wytypowali najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i formułach. W formule light contact, wśród kadetów młodszych najlepszą zawodniczką uznano Patrycję Pawlikowską, a w kategorii kadetów starszych najlepszym zawodnikiem został Bartosza Prusinowskiego.