ZDERZENIE PRZED URZĘDEM MIASTA – WIDEO |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 22 marca godz. 20:00  *  Bomba w “Czwórce”  *  Dzień Kobiet w Łukowie  *  R. Szczygieł o zwolnieniu z pracy  * Sesja Rady Miasta *  Powtórki non stop 23 – 24 marca  *

ZDERZENIE PRZED URZĘDEM MIASTA – WIDEO Wiadomości

Uszkodzone dwa pojazdy, niegroźne urazy i przestraszona piesza – to skutki zdarzenia drogowego do jakiego doszło we wtorek, 17 kwietnia w Łukowie na ul. Piłsudskiego. Kierująca samochodem marki Citroen 30-latka uderzyła swoim autem w tył samochodu marki Audi, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Na szczęście przechodząca przez jezdnię kobieta zdążyła uciec z przejścia. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Dwie osoby poszkodowane w wyniku zdarzenia zostały przewiezione do szpitala. Po badaniach okazało się, że są to niegroźne obrażenia. Za spowodowanie zagrożenia i rażące naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 30-latce prawo jazdy. Wkrótce jej sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Kobiecie grozi wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami.

cof

cof

cof

cof

cof

Zobacz także