U. DUDZIAK NA FORUM KOBIET W BIARDACH |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 25 stycznia godz. 20:00  *  Finał WOŚP  * Norbi w Łukowie  *  Orszak Trzech Króli  * Nowe radiowozy dla Policji  *  Studniówki w łukowskich szkołach  *  Kolędowanie przedszkolaków  *  wywiad z dyr. ZGL S. Rzymowskim * Powtórki 26-27 stycznia NON STOP *

U. DUDZIAK NA FORUM KOBIET W BIARDACH Wiadomości

Urszula Dudziak była gościem specjalnym Forum Kobiet, które odbyło się w marcu w ośrodku „Miód Lawenda” w Biardach. Było to spotkanie przebiegające pod hasłem „Dusza kobiety jest zawsze młoda…”, podczas którego Urszula Dudziak dzieliła się z publicznością swoimi doświadczeniami.

Podczas spotkania Urszula Dudziak prezentowała też książkę pod tytułem:” Wszystko Wam Wyśpiewam”. Znalazła też chwilę dla mediów i apelowała do kobiet, aby zrezygnowały ze słów” „nie wypada”, przestały martwić się swoim wiekiem, i uwierzyły, że zawsze jest czas na miłość. Urszula Dudziak ma 75 lat i od kilku lat jest zaręczona z byłym kapitanem żeglugi morskim.

Relacja z Forum Kobiet i spotkania z Urszulą Dudziak już wkrótce w programie Master TV.

Urszula Dudziak to słynna wokalistka jazzowa, nagrała około 50 płyt. Współpracowała z takimi artystami jak: Bobby McFerrin, Sting, Lionel Hampton, Krzysztof Komeda, Michał Urbaniak, Walk Away, Lester Bowie. Jej album Newborn Light nagrany z Adamem Makowiczem otrzymał w prestiżowym amerykańskim magazynie „Down Beat” maksymalną ocenę pięciu gwiazdek. Sławę przyniosła jej piosenka „Papaya”. Urszula Dudziak niedawno przeniosła się w okolice Łukowa.

 

Zobacz także