Po meczu pełnym emocji i zwrotów akcji, piłkarze ŁKS Orlęta Łuków odpadli z rozgrywek Pucharu Polski. Nasi piłkarze zostali wyeliminowani przez III-ligowe Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski.

Spotkanie półfinału Pucharu Polski na szczeblu BOZPN rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia gości, którzy już po pół godzinie prowadzili 2:0. Jednak podopieczni Dariusza Solnicy nie złożyli broni i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Bramki strzelili Radosław Szustek oraz Aleks Kaliński. Niespodziewanie drugą połowę lepiej rozpoczęli łukowianie, którzy po kilku minutach wyszli na prowadzenie 4:2. Bramki zdobyli wprowadzeni na boisko Adrian Siemieniuk i Szymon Łukasiewicz. Niestety doświadczona drużyna z Radzynia zdołała doprowadzić do remisu i mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 4:4. O awansie Spomleku zadecydowały rzuty karne, które goście wygrali 5:4.

Piłkarze IV-ligowych Orląt Łuków już wkrótce rozpoczną walkę o utrzymanie w lidze.