Piłkarze IV-ligowych Orląt Łuków zremisowali z Lutnią Piszczac 3:3. Dwie bramki strzelił Oskar Siwek, a jedną dołożył Adrian Siemeniuk.

W ubiegłym tygodniu podopieczni Dariusza Solnicy zremisowali w Krasnymstawie z tamtejszym Startem 3:3, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Co los odebrał tydzień temu, oddał w meczu z Lutnią. Tym razem to nasi piłkarze wyrównującą bramkę zdobyli w 93 minucie meczu.

Spotkanie z Lutnią zaczęło się od ataków gospodarzy, którzy już w 11 minucie wyszli na prowadzenie. Niestety wtedy do głosu doszli goście, którzy strzelili trzy gole i na przerwę drużyny schodziły przy stanie 1:3. Ambitna gra łukowian i dwie bramki Oskara Siwka pozwoliły na doprowadzenie do remisu.

Kolejny mecz Orlęta rozegrają już w środę 11 listopada, kiedy to we Włodawie zmierzą się z tamtejszą Włodawianką.

Drugi reprezentant powiatu łukowskiego, Bizon Jeleniec, przegrał 0:4 z Lublinianką. Kolejny mecz podopieczni Łukasza Hassa rozegrają w środę 11 listopada. Do Łukowa przyjadą rezerwy Górnika Łęczna.