Orlęta Łuków oraz Bizon Jeleniec przegrały swoje mecze, które rozegrały w ramach 14. kolejki IV ligi lubelskiej.

Bizon Jeleniec swój mecz rozgrywał na wyjeździe z POM Iskrą Piotrowice. W pierwszej połowie gospodarze strzelili trzy bramki i na przerwę oba zespoły udały się przy wyniku 3:0. Po zmianie stron ambitni piłkarze Bizona walczyli o chociaż jeden punkt, jednak sił podopiecznym Łukasza Haasa wystarczyło na strzelenie dwóch bramek. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

Orlęta Łuków na własnym boisku przegrały z Powiślakiem Końskowola 0:3. Do przerwy podopieczni Dariusza Solnicy przegrywali 0:1.

Po 14. kolejce drużyny z naszego powiatu grające w IV lidze sąsiadują ze sobą na dnie tabeli. Gorszy od nich jest jedynie Start Krasnystaw.

Najbliższa kolejka zostanie rozegrana 31 października. Wtedy to Orlęta Łuków na wyjeździe zmierzą się ze Spartą Rejowiec Fabryczny, a Bizon na boisku w Łukowie zmierzy się z Huraganem Międzyrzec Podlaski, który jest liderem tabeli.