Nie udał się debiut Łukasza Hassa na stanowisku trenera Bizona Jeleniec. Jego podopieczni ponieśli porażkę 0:6 z Opolaninem Opole Lubelskie.

W drużynie Bizona z powodu kontuzji lub kartek, zabrakło pięciu piłkarzy z podstawowego składu. Od początku meczu wyraźną przewagę mieli goście, co udowodnili dwoma golami strzelonymi jeszcze przed przerwą.

W drugiej połowie gra toczyła się głównie w środku boiska. Dopiero ostatnim kwadrans, to dominacja Opolanina, kiedy to przyjezdni wbili cztery gole, a hat-tricka zaliczył Dominik Banach.

Druga drużyna z naszego powiatu, Orlęta Łuków, wygrali na wyjeździe ze Startem Krasnystaw 4:1.

Bizon zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli IV ligi, zaś Orlęta są na ostatniej 12. pozycji.