Bizon Jeleniec przegrał na boisku w Łukowie z Włodawianką Włodawa 1:2  ramach 12 kolejki IV ligi lubelskiej. Piłkarzy z Jeleńca w tym spotkaniu po raz ostatni prowadził Rafał Borysiuk, który teraz będzie trenował trzecioligowe Podlasie Biała Podlaska. Nowym szkoleniowcem zawodników z Jeleńca został Łukasz Hass, który ostatnio pracował na Litwie w zespole Dainava Alytus.

Mecz Bizona z Włodawianką lepiej rozpoczęli goście, którzy w 7 minucie objęli prowadzenie. Bizon wyrównał w 23 minucie. Wynik remisowy utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron, żadnej z ekip długo nie udawało się przechylić szali na swoją stronę. W 85 minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobyli piłkarze Włodawianki.

Po tym meczu Bizon zajmuje 10 miejsce w tabeli. Kolejny mecz piłkarze z Jeleńca rozegrają 17 października na boisku w Łukowie. Ich przeciwnikiem będzie Opolanin Opole Lubelskie.

Orlęta Łuków w tej kolejce nie rozgrywali meczu. U jednego z zawodników łukowskiej drużyny wynik testu na Covid był pozytywny. Mecz z Opolaninem Opole przełożono na 21 października.