Pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera rozegrali piłkarze Orląt Łuków. Dariusz Solnica na ławce trenerskiej nie zmienił jednak wiele w grze łukowskich piłkarzy i przegrali oni na wyjeździe w meczu 11. kolejki IV ligi z Górnikiem II Łęczna 0:3.

Od początku spotkania przewagę mieli gospodarze. Pomimo kilku dogodnych sytuacji „górników”, do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Po zmianie stron drużyna z Łęcznej przełamała strzelecką niemoc. Bramki padały w   51, 63 i 74 minucie. Po tym meczu łukowska drużyna „umocniła się” na ostatniej pozycji w tabeli IV ligi.

Druga drużyna z naszego powiatu grająca w IV lidze, Bizon Jeleniec, zremisowała na boisku w Łukowie z Lutnią Piszczac.

Lepiej mecz rozpoczęli goście, którzy już w 10 minucie objęli prowadzenie. W 30 minucie jeden z zawodników Bizona Jeleniec otrzymał czerwoną kartkę za dyskusje z sędzią. Jednobramkowym prowadzeniem gości zakończyła się pierwsza połowa. W 50 minucie czerwoną kartkę obejrzał drugi zawodnik Bizona, również za dyskusję z arbitrem. Mimo gry w dziewięciu, piłkarze z Jeleńca w 80 minucie doprowadzili do wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bizon zajmuje obecnie 9. pozycje w tabeli IV ligi.

Orlęta Łuków kolejny mecz rozegrają 11 października na wyjeździe z Opolaninem Opole Lubelskie. Bizon zagra 10 października w Łukowie z Włodawianką Włodawa.