Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków ponieśli kolejną porażkę. Tym razem podopieczni Roberta Różańskiego na własnym boisku ulegli drużynie POM Iskra Piotrowice 0:2.

Początkowo spotkanie było typowym meczem walki, jednak z czasem przewagę osiągali goście. Iskra prowadzenie objęła w 33 minucie. W ostatniej akcji pierwszej połowy drużyna z Piotrowic strzeliła bramkę „do szatni”. Zespoły na przerwę udały się przy wyniku 0:2.

W drugiej połowie gra była wyrównana. Mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron wynik nie uległ zmianie.

Druga z drużyn reprezentujących nasz powiat w IV lidze, Bizon Jeleniec zremisował na wyjeździe 2:2 ze Startem Krasnystaw.

Po ośmiu kolejkach Orlęta Łuków zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Bizon Jeleniec jest na siódmym miejscu.

W następnej kolejce Orlęta na wyjeździe zmierzą się z liderem IV ligi, Huraganem Międzyrzec Podlaski. Bizon na boisku w Łukowie zagra z Powiślakiem Końskowola.